Dzień Czarnego Kota

Data: 20.11.2020 r., godz. 14.00    756
Niektórzy mówią, że przynoszą pecha. Są puszyste, mięciutkie, mruczą i miauczą. Bywają rasowe, salonowe, a nawet bezdomne. O kim mowa? O kotach oczywiście! W środę dzieci z grupy Żabki obchodziły Dzień Czarnego Kota.
Niektórzy mówią, że przynoszą pecha. Są puszyste, mięciutkie, mruczą i miauczą. Bywają rasowe, salonowe, a nawet bezdomne. O kim mowa? O kotach oczywiście! W środę dzieci z grupy Żabki obchodziły Dzień Czarnego Kota. Z tej okazji poznały kocie zwyczaje oraz ciekawostki o nich. Uśmiech na twarzach pojawił się od razu, gdy przedszkolaki mogły zamieniać się w "prawdziwe" kotki i poczuć się jak one, wykonując kocie zadania. Na zakończenie odbyła się sesja w fotobudce, wykonanej przez Anastazji mamę, za co wszystkie Żabki bardzo dziękują.