Sukces goni sukces

Data: 08.05.2023 r., godz. 14.00    313
W dniu 8 maja br. odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Książce. Jest to konkurs, który od kilku lat promuje czytelnictwo wśród młodych mieszkańców Gminy Wieliszew. W tym roku uczniowie prezentowali swoją wiedzę dotyczącą lektury "Sposób na Elfa " autorstwa Marcina Pałasza. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas drugich: Barbara Czajkowska, Wojciech Czajkowski, Zofia Bziuk. W konkursie brali udział przedstawiciele szkół z terenu naszej Gminy. Po podsumowaniu wyników okazało się, że nasza drużyna okazała się najlepsza. Serdecznie gratulujemy!!!
W dniu 8 maja br. odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Książce. Jest to konkurs, który od kilku lat promuje czytelnictwo wśród młodych mieszkańców Gminy Wieliszew. W tym roku uczniowie prezentowali swoją wiedzę dotyczącą lektury "Sposób na Elfa " autorstwa Marcina Pałasza. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas drugich: Barbara Czajkowska, Wojciech Czajkowski, Zofia Bziuk. W konkursie brali udział przedstawiciele szkół z terenu naszej Gminy. Po podsumowaniu wyników okazało się, że nasza drużyna okazała się najlepsza. Serdecznie gratulujemy!!!