"Wszawica - trzeba działać"

Data: 23.04.2023 r., godz. 09.00    272
18 kwietnia uczniowie naszej placówki wzięli udział w projekcie „Wszawica – trzeba działać”. W odwiedziny do naszych wychowanków przyjechały Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologcznej w Legionowie. Pracownicy PSSE przypomnieli dzieciom zasady higieny, uczuliły w jaki sposób reagować jeśli zauważy się u siebie niepokojące objawy, takie jak nadmierne swędzenie głowy. Bardzo dziękujemy za ciekawą lekcję!
18 kwietnia uczniowie naszej placówki wzięli udział w projekcie „Wszawica – trzeba działać”. W odwiedziny do naszych wychowanków przyjechały Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologcznej w Legionowie. Pracownicy PSSE przypomnieli dzieciom zasady higieny, uczulili w jaki sposób reagować jeśli zauważy się u siebie niepokojące objawy, takie jak nadmierne swędzenie głowy. Bardzo dziękujemy za ciekawą lekcję!