Bajeczni Adwokaci

Data: 22.04.2023 r., godz. 09.00    349
21kwietnia w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Bajeczni Adwokaci" realizowanej przez Naczelną Radę Adwokacką, przedszkolaki odwiedziła adwokat, Pani Monika Parypińska - mama Antosia i Amelki. Dzieci wysłuchały opowiadania "Leśne sprawy Misia Adwokata" Ewy Ruszkiewicz oraz dowiedziały się, na czym polega zawód adwokata i w jaki sposób adwokat daje poczucie bezpieczeństwa. Chętne dzieci mogły przymierzyć togę. Dziękujemy za spotkanie!