Sukces w konkursie powiatowym

Data: 19.04.2023 r., godz. 08.00    304
W dniu 18 kwietnia br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Legionowie odbył się finał V Powiatowego Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego „Po nitce do kłębka, czyli zagadki detektywistyczne Lassego i Mai” pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. Uczniowie z jedenastu szkół z naszego powiatu stanęli do rywalizacji - ich zadaniem było rozwiązanie 10 zagadek. W konkursie uczestniczyły 4-osobowe drużyny wybrane w etapie szkolnym. Uczniowie musieli wykazać się bardzo dobrą pamięcią, szczegółową znajomością książek, spostrzegawczością i cierpliwością. Liczyła się, także dobra współpraca w zespole. Szkoła w Olszewnicy Starej zajęła III miejsce! Serdecznie gratulujemy uczestnikom tj. Basi, Wojtkowi, Łukaszowi oraz Fryderykowi!