EKO Strażnicy

Data: 03.04.2023 r., godz. 11.00    287
Uczniowie klasy trzeciej są odpowiedzialni za wdrożenie w naszej szkole projektu Eko strażnicy, którego głównym celem jest wyrobienie u dzieci i pracowników pozytywnych nawyków oszczędzania zasobów naturalnych, a także wyrobienie postaw proekologicznych. Uczniowie zaprojektowali logo, które pojawi się w salach oraz na korytarzach. Ma ono przypominać o gaszeniu światła. Wymyślili hasło przewodnie projektu oraz wykonali plakaty, które zawisną na szkolnych tablicach.