OLIMPUSEK

Data: 03.04.2023 r., godz. 09.00    346
30 marca 32 uczniów klas I – III wzięło udział w sesji wiosennej ogólnopolskiej olimpiady OLIMPUSEK. Nasi najmłodsi zawodnicy dzielnie zmagali się przez 50 minut z różnego typu zadaniami, które miały na celu sprawdzenie wiedzy ze słownictwa, zwrotów i konstrukcji gramatycznych. Dziękujemy dzieciom za liczny udział w konkursie. Z niecierpliwością czekamy na wyniki i trzymamy za Was kciuki
30 marca 32 uczniów klas I – III wzięło udział w sesji wiosennej ogólnopolskiej olimpiady OLIMPUSEK. Nasi najmłodsi zawodnicy dzielnie zmagali się przez 50 minut z różnego typu zadaniami, które miały na celu sprawdzenie wiedzy ze słownictwa, zwrotów i konstrukcji gramatycznych. Dziękujemy dzieciom za liczny udział w konkursie. Z niecierpliwością czekamy na wyniki i trzymamy za Was kciuki.