Dzień jeża

Data: 10.11.2020 r., godz. 10.00    723
10 listopada nasi kolczaści przyjaciele mają swoje święto. Z tej okazji przedszkolaki z grupy "0" podczas zajęć dowiedziały się wielu ciekawostek na temat jeży. Poznały środowisko ich życia, przyzwyczajenia, sposób odżywiania i poruszania się.
10 listopada nasi kolczaści przyjaciele mają swoje święto. Z tej okazji przedszkolaki z grupy "0"  podczas zajęć dowiedziały się wielu ciekawostek na temat jeży. Poznały środowisko ich życia, przyzwyczajenia, sposób odżywiania i poruszania się. Zagadki, wierszyki o jeżach zachęcały dzieci do aktywnego udziału w zajęciach. W ramach relaksacji i utrwalenia zdobytych wiadomości dzieci obejrzały prezentację oraz dokument przyrodniczy o jeżach, a następnie podczas zajęć kulinarnych wykonały owocowe jeże.