Wycieczka do Smart Kids Planet

Data: 24.03.2023 r., godz. 14.00    346
W piątek, 24 marca dzieci z grup przedszkolnych uczestniczyły w wycieczce do Smart Kids Planet czyli Centrum Mądrej Zabawy. Miejsce to jest podzielone na 6 tematycznych stref, a w każdej z nich stworzona jest możliwość na kreatywną zabawę, naukę przez eksperymentowanie, ćwiczenia percepcji, motoryki i wyobraźni. Przedszkolaki wróciły zachwycone i bogate w nowe doświadczenia.
W piątek, 24 marca dzieci z grup przedszkolnych uczestniczyły w wycieczce do Smart Kids Planet czyli Centrum Mądrej Zabawy. Miejsce to jest podzielone na 6 tematycznych stref, a w każdej z nich stworzona jest możliwość na kreatywną zabawę, naukę przez eksperymentowanie, ćwiczenia percepcji, motoryki i wyobraźni. Przedszkolaki wróciły zachwycone i bogate w nowe doświadczenia. Dla nas dorosłych jest to potwierdzenie, że dzieci najlepiej i najwięcej uczą się poprzez zabawę.