"Magiczna Moc Bajek" nadal trwa

Data: 22.03.2023 r., godz. 09.00    261
Czytanie w ramach projektu ”Magiczna Moc Bajek". Mama Anastazji przeczytała dzieciom książkę pt. "Gucio się złości". Bajki pomagają dziecku poznawać i nazywać własne emocje oraz podpowiadać sposoby radzenia sobie z nimi. (…) Dzieci bardzo zainteresowała, także książka pod tytułem "Już wiem jak to działa". Serdecznie dziękujemy pani Marzenie za miło spędzony czas oraz ciekawe zajęcia dla dzieci.
Czytanie w ramach projektu ”Magiczna Moc Bajek". Mama Anastazji przeczytała dzieciom książkę pt. "Gucio się złości". Bajki pomagają dziecku poznawać i nazywać własne emocje oraz podpowiadać sposoby radzenia sobie z nimi. (…) Dzieci bardzo zainteresowała, także książka pod tytułem "Już wiem jak to działa". Serdecznie dziękujemy pani Marzenie za miło spędzony czas oraz ciekawe zajęcia dla dzieci.