"Raz, dwa, trzy... Liczę ja, liczysz ty"

Data: 14.03.2023 r., godz. 15.00    299
Dnia 14 marca Przedszkole Samorządowe nr 2 w Wieliszewie, zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs matematyczny, pt. „RAZ, DWA, TRZY... LICZĘ JA, LICZYSZ TY” pod patronatem Wójta Gminy Wieliszew. Z naszej placówki w konkursie wzięły udział dzieci 5-letnie z grupy Liski.
Dnia 14 marca Przedszkole Samorządowe nr 2 w Wieliszewie, zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs matematyczny, pt. „RAZ, DWA, TRZY... LICZĘ JA, LICZYSZ TY” pod patronatem Wójta Gminy Wieliszew. Z naszej placówki w konkursie wzięły udział dzieci 5-letnie z grupy Liski. Pracowały one w trzyosobowych drużynach - zespołach, w których rozwiązywały zadania matematyczne. Zmagania dzieci obserwowane były przez niezależne jury konkursu, które rzetelnie oceniało pracę dzieci, przyznawało punkty za wykonane zadania. Gratulacje dla Heleny Derczyńskiej, Ingi Derczyńskiej oraz Alicji Łagodzkiej za zajęcie I miejsca.