Podsumowanie akcji "Góra Grosza"

Data: 14.03.2023 r., godz. 09.00    271
W marcu 2023 roku zakończyliśmy rozpoczętą w listopadzie 2022 roku ogólnopolską akcję "Góra Grosza", której organizatorem od 23 lat jest towarzystwo "Nasz Dom". Celem wielkiej zbiórki monet było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własnymi rodzinami. Dzięki hojności rodziców oraz społeczności zarówno szkolnej jak i przedszkolnej, wspólnymi siłami zebraliśmy kwotę: 740 zł i 73 gr, którą za pośrednictwem Poczty Polskiej przekazaliśmy organizatorom. Serdecznie dziękujemy za włączenie się w 23 edycję akcji "Góra Grosza" i okazane wsparcie.