Dzień kobiet

Data: 13.03.2023 r., godz. 09.00    301
8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety zarówno te duże, jak i małe. W tym dniu chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby wszystkie kobietki poczuły się wyjątkowo. Młodzi mężczyźni obdarowali je serdecznymi życzeniami, drobnymi upominkami oraz pięknymi tulipanami. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.
8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety zarówno te duże, jak i małe. W tym dniu chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby wszystkie kobietki poczuły się wyjątkowo. Młodzi mężczyźni obdarowali je serdecznymi życzeniami, drobnymi upominkami oraz pięknymi tulipanami. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.