Konkurs fotograficzny "Aktywne Ferie"

Data: 12.03.2023 r., godz. 09.00    327
nia 09.03.2923 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Aktywne ferie”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i popularyzacja fotografii wśród dzieci oraz promowanie aktywnego stylu życia w czasie wolnym. Tematyka zdjęć musiała być związana z aktywną i bezpieczną formą spędzania czasu wolnego.
Dnia 09.03.2923 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Aktywne ferie”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i popularyzacja fotografii wśród dzieci oraz promowanie aktywnego stylu życia w czasie wolnym. Tematyka zdjęć musiała być związana z aktywną i bezpieczną formą spędzania czasu wolnego. Na zdjęciach byli sami uczestnicy konkursu, Komisja dokonała oceny otrzymanych fotografii i nagrodziła wszystkie zdjęcia. Uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki wraz z dyplomem. Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.