"Złota Kaczka"

Data: 11.03.2023 r., godz. 09.00    285
W czwartek 2 marca uczniowie oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych miały przyjemność obejrzeć przedstawienie pt. "Złota kaczka". Przygody głównego bohatera Jasia, który wyruszył w niebezpieczną podróż, by zdobyć złote dukaty bardzo zainteresowała publiczność, a barwne kukiełki wprowadziły w nastój bajek i legend. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie tego przedstawienia.
W czwartek 2 marca uczniowie oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych miały przyjemność obejrzeć przedstawienie pt. "Złota kaczka". Przygody głównego bohatera Jasia, który wyruszył w niebezpieczną podróż, by zdobyć złote dukaty bardzo zainteresowała publiczność, a barwne kukiełki wprowadziły w nastrój bajek i legend. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie tego przedstawienia.