Ogólnopolski Konkurs "Miłość, Radość, Przyjaźń"

Data: 07.03.2023 r., godz. 09.00    338
Przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskim walentynkowym konkursie plastycznym pt. "Miłość, Radość, Przyjaźń" pod honorowym patronatem lubelskiego kuratora oświaty. Organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole Nr 1 we Włodawie. Wzięło w nim udział 255 prac. Z naszej placówki zostało wysłanych 16. Wyróżnienie otrzymały: Natalia Białkowska oraz Iga Kowalik. Serdecznie gratulujemy.
Przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskim walentynkowym konkursie plastycznym pt. "Miłość, Radość, Przyjaźń" pod honorowym patronatem lubelskiego kuratora oświaty. Organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole Nr 1 we Włodawie. Wzięło w nim udział 255 prac. Z naszej placówki zostało wysłanych 16. Wyróżnienie otrzymały: Natalia Białkowska oraz Iga Kowalik. Serdecznie gratulujemy.