Wycieczka do PSP w Legionowie

Data: 07.03.2023 r., godz. 15.00    391
7 marca br. uczniowie klas pierwszych udali się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie. Celem wyjazdu było poznanie pracy strażaka, kształtowanie świadomości na temat zagrożeń zewnętrznych i umiejętności zachowania się w sytuacji wystąpienia zagrożenia oraz ogólna poprawa bezpieczeństwa. Pierwszym punktem naszej wycieczki były zajęcia edukacyjne w sali "Iskierka". To interaktywna sala, która swym wyposażeniem zachwyciła uczniów. Dzięki uprzejmości osób pełniących służbę zwiedziliśmy budynek PSP. Kolejną niespodzianką przygotowaną przez strażaków było odwiedzenie garażu Komendy, gdzie zaprezentowano wozy strażackie ich wyposażenie oraz sprzęt strażacki. Dziękujemy za poświęcony czas, pełen profesjonalizm, miłą atmosferę oraz przygotowane zajęcia.