Dyktando biegane

Data: 06.03.2023 r., godz. 09.00    317
W klasie trzeciej niedawno odbyło się dyktando. Tym razem nie w tradycyjnej formie, ale jako dyktando biagane. Kartki z tekstem dyktanda rozwieszone były na korytarzu a każdy uczeń oprócz dobrej pamięci, musiał wykazać się również kondycją. Zadanie sprawiło uczniom wiele radości i w przyjemny sposób pozwoliło na sprawdzenie znajomości zasad ortograficznych.
W klasie trzeciej niedawno odbyło się dyktando. Tym razem nie w tradycyjnej formie, ale jako dyktando biagane. Kartki z tekstem dyktanda rozwieszone były na korytarzu a każdy uczeń oprócz dobrej pamięci, musiał wykazać się również kondycją. Zadanie sprawiło uczniom wiele radości i w przyjemny sposób pozwoliło na sprawdzenie znajomości zasad ortograficznych.