"Magiczna Moc Bajek" trwa

Data: 28.02.2023 r., godz. 11.00    337
Wspólne czytanie bajek z dorosłymi wywiera duży wpływ na rozwój małego człowieka. Bajki pomagają dziecku poznawać i nazywać własne emocje oraz podpowiadać sposoby radzenia sobie z nimi. (…) Dzięki czytaniu odpowiedniej literatury dziecko staje się lepsze, bogatsze wewnętrznie, pragnie, aby zawsze triumfowało dobro i sprawiedliwość. Dzięki wspólnemu czytaniu dziecko zaspokaja swoje potrzeby psychiczne – poczucie, że jest kochane, akceptowane i bezpieczne. W ramach projektu "Magiczna moc bajek" mama Lenki i Oliwki, przeczytała "Zajączkom" książkę pt. "Przygoda w Warzywniaku". Naszą placówkę odwiedziła także mama Mai i przeczytała dzieciom książkę pt. "Basia i przedszkole." Dziękujemy pani Joannie oraz pani Martynie za miło spędzony czas i czekamy na kolejnych rodziców.