Data: 13.02.2023 r., godz. 09.00    337
Ostatni tydzień przed feriami w szkole minął pod hasłem bezpieczeństwa w Internecie. Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu 2023 wypadł we wtorek 7 lutego i koncentrował się wokół dialogu pod hasłem „Chcesz o tym porozmawiać?"
Ostatni tydzień przed feriami w szkole minął pod hasłem bezpieczeństwa w Internecie. Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu 2023 wypadł we wtorek 7 lutego i koncentrował się wokół dialogu pod hasłem „Chcesz o tym porozmawiać?"
Obecnie dzieci od najmłodszych lat wychowywane są w środowisku online. Internet umożliwia każdemu zdobywanie wiedzy i dostęp do nieograniczonych zasobów informacji, pomaga rozwijać wyobraźnię, pasję i znaleźć odpowiedzi na nawet najtrudniejsze pytania. Jednak to, co jest olbrzymią szansą, może stać się zagrożeniem. Wychowawcy podczas lekcji rozmawiali, ostrzegali i propagowali zasady bezpiecznego korzystania z zasobów internetowych. Wszystkie klasy wykonały plakaty oraz obejrzały film edukacyjny " Sieciaki". Działania te pomogły wypracować wśród dzieci bezpieczne nawyki podczas korzystania z zasobów internetowych.