"Świetliczaki na tropie..." ciąg dalszy

Data: 10.02.2023 r., godz. 09.00    347
Kontynuując projekt ,,Świetliczaki na tropie...." uczniowie uzupełnili wiadomości na temat życia słonia afrykańskiego. Obejrzeliśmy filmiki i dowiedzieliśmy się nowych, ciekawych informacji na ich temat. Na kolejnych zajęciach wykonaliśmy słowniczek zwrotu ,, dzień dobry" w 20 językach europejskich. W nowym semestrze będziemy poszerzać wiedzę o krajach Ameryki, Azji oraz Australii i Oceanii.
Kontynuując projekt ,,Świetliczaki na tropie...." uczniowie uzupełnili wiadomości na temat życia słonia afrykańskiego. Obejrzeliśmy filmiki i dowiedzieliśmy się nowych, ciekawych informacji na ich temat. Na kolejnych zajęciach wykonaliśmy słowniczek zwrotu ,, dzień dobry" w 20 językach europejskich. W nowym semestrze będziemy poszerzać wiedzę o krajach Ameryki, Azji oraz Australii i Oceanii. Pod koniec pierwszego semestru omówiliśmy zasady bezpiecznego zachowania podczas ferii. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku, zimowego szaleństwa i bezpiecznego powrotu do szkoły.