Warsztaty gastronomiczne

Data: 08.02.2023 r., godz. 09.00    380
W dniu wczorajszym odbyły się warsztaty robienia pizzy. Podczas zajęć przedszkolaki miały okazję zaobserwować jak powstaje pizza i jakich składników potrzeba, aby ją przygotować. Każde z dzieci posmarowało swoją pizzę sosem, a następnie udekorowało ją wybranymi przez siebie składnikami. Następnie trafiły to pieca, a potem czekała już tylko uczta. Było pysznie.
W dniu wczorajszym odbyły się warsztaty robienia pizzy. Podczas zajęć przedszkolaki miały okazję zaobserwować jak powstaje pizza i jakich składników potrzeba, aby ją przygotować. Każde z dzieci posmarowało swoją pizzę sosem, a następnie udekorowało ją wybranymi przez siebie składnikami. Następnie trafiły to pieca, a potem czekała już tylko uczta. Było pysznie.