"Mali Wielcy"

Data: 07.02.2023 r., godz. 15.00    337
Dzięki uprzejmości Pani Moniki – mamy Juliana z klasy 1a, we wtorek 31 stycznia rozpoczęliśmy serię spotkań pt. „Mali Wielcy”. Pani Monika spotyka się z uczniami klas 1a i 1c i co tydzień przybliża im historię sławnych ludzi. Uczniowie poznali już biografie: Coco Chanel, Stevena Hawkinga, Marii Montessori oraz Pabla Picasso. Dzieci uwielbiają te zajęcia i z niecierpliwością czekają na każde kolejne spotkanie.
Uczniowie poznali już biografie: Coco Chanel, Stevena Hawkinga, Marii Montessori oraz Pabla Picasso. Dzieci uwielbiają te zajęcia i z niecierpliwością czekają na każde kolejne spotkanie.