Antykwariusze

Data: 06.02.2023 r., godz. 12.00    270
Niesamowite spotkanie W miniony piątek, 3 lutego br. uczniowie klas 1b, 1c uczestniczyli z niezwykle interesującym spotkaniu, które poprowadzili Rodzice Tosi, miejscowi antykwariusze. Zaproszeni goście z wielką pasją opowiadali o swojej codziennej pracy i przyniesionych eksponatach. Prezentowane "skarby" zachwyciły naszych pierwszoklasistów. Każdy okaz skrywał ciekawą historię. Serdecznie dziękujemy Rodzicom Tosi, za poświęcony czas oraz wspaniałe zajęcia, które zaczarowały uczniów i nauczycieli.