"Czytam z klasą"

Data: 06.02.2023 r., godz. 11.00    265
Realizując projekt " Czytam z klasą " uczniowie klasy trzeciej mieli za zadanie przeczytać książkę " Zaczarowana zagroda". Na jednych z zajęć prezentowali wykonane przez siebie pudełka nawiązujące do przeczytanej książki. Jak zawsze pomysłowość i kreatywność uczniów pozwoliła na wykonanie bardzo ciekawych prac.
Realizując projekt " Czytam z klasą " uczniowie klasy trzeciej mieli za zadanie przeczytać książkę " Zaczarowana zagroda". Na jednych z zajęć prezentowali wykonane przez siebie pudełka nawiązujące do przeczytanej książki. Jak zawsze pomysłowość i kreatywność uczniów pozwoliła na wykonanie bardzo ciekawych prac. Oglądając prezentowane przez nich zadanie na pewno nikt nie miał wątpliwości jakiej lektury dotyczyły ich pudełka.