Rekrutacja 2023/2024

Data: 02.02.2023 r., godz. 12.00    420
Informujemy, iż jest już dostępny harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych szkoły podstawowej na rok szkolny 2023/2024. Prosimy o DOKŁADNE zapoznanie się z zasadami rekrutacji i zwracanie uwagi na poszczególne zapisy ( np. podpisy obydwojga rodziców, składanie dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów, zamieszczanie odpowiedniej klauzuli na dokumentach... ). Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się w zakładce REKRUTACJA E-URZĄD.