"Kopciuszek"

Data: 17.01.2023 r., godz. 09.00    357
13.01.2023r. dzieci z naszej placówki obejrzały spektakl teatralny pt.„ Kopciuszek”. Była to adaptacja znanej wszystkim baśni. Ciekawa fabuła, kolorowe kostiumy, scenografia piękny taniec oraz wpadające w ucho piosenki sprawiły, że dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Był to niezwykły, ciekawy rozśpiewany i roztańczony spektakl z efektami świetlnymi. Aktorzy nawet przez chwilę nie pozwolili dzieciom na nudę włączając je do wspólnej zabawy. Wszystko to sprawiło, ze czuliśmy się jak w prawdziwej bajce. Ponadto podczas przedstawienia zwracano uwagę na ponadczasowe wartości takie jak dobroć, pracowitość, szacunek dla innych, odróżnianie dobra od zła, wiarę w siebie i spełnianie marzeń . Profesjonalna gra aktorów sprawiła, że był to wspaniale i ciekawie spędzony czas.