Nauka nie musi być trudna

Data: 09.01.2023 r., godz. 15.00    508
Na kółku informatycznym zdobywamy wiedzę praktyczną. Uczniowie wiedzą już jak czytać rozkład jazdy, gdzie kupić bilet i jak sprawdzić z którego peronu i toru odjeżdża pociąg, jak nazywa się pociąg oraz gdzie kończy czy zaczyna swój bieg. Na zajęciach utrwalaliśmy również kolejność miesięcy. Oczywiście dzięki pociągom Interlino I # Laboratoriom przyszłości # nauka nie musi być trudna.
Na kółku informatycznym zdobywamy wiedzę praktyczną. Uczniowie wiedzą już jak czytać rozkład jazdy, gdzie kupić bilet i jak sprawdzić z którego peronu i toru odjeżdża pociąg, jak nazywa się pociąg oraz gdzie kończy czy zaczyna swój bieg. Na zajęciach utrwalaliśmy również kolejność miesięcy. Oczywiście dzięki pociągom Interlino I # Laboratoriom przyszłości # nauka nie musi być trudna.