Zbiórka dla schroniska

Data: 14.12.2022 r., godz. 14.00    374
W naszym przedszkolu zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim "Przyjaciele Braci Mniejszych". Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Cieszymy się, że tak wiele dzieci odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji . Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!
W naszym przedszkolu zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim "Przyjaciele Braci Mniejszych". Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Cieszymy się, że tak wiele dzieci odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji . Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!