Świetlicowe zabawy na śniegu

Data: 14.12.2022 r., godz. 09.00    422
Dziś po obiedzie dzieci ze świetlicy szkolnej wyszły na spacer. W takich zimowych warunkach nie mogło się obejść bez bitwy na śnieżki i lepienia bałwana. Dzieciaki były przeszczęśliwe, a uśmiech nie schodził im z buzi co widać na zdjęciach. Wszyscy mieliśmy taki ubaw, że w ogóle nie chciało nam się wracać do szkoły, a dzieci dopytywały: czy jutro tez pójdziemy?
Dziś po obiedzie dzieci ze świetlicy szkolnej wyszły na spacer. W takich zimowych warunkach nie mogło się obejść bez bitwy na śnieżki i lepienia bałwana. Dzieciaki były przeszczęśliwe, a uśmiech nie schodził im z buzi co widać na zdjęciach. Wszyscy mieliśmy taki ubaw, że w ogóle nie chciało nam się wracać do szkoły, a dzieci dopytywały: czy jutro tez pójdziemy?