Świąteczne karty dla podopiecznych OPS Wieliszew

Data: 12.12.2022 r., godz. 09.00    329
9 grudnia br. wychowawca klasy 1C, Natalia Kowalik zorganizowała i przeprowadziła warsztaty plastyczne pt.: "Kartka dla Seniora". W wydarzeniu brały udział klasy: 1B, 1C oraz 2A. Dzieci szukały skojarzeń z nadchodzącymi świętami. Padały następujące odpowiedzi: Mikołaj, prezenty, pierogi, barszcz, opłatek, pierniki, wigilia, renifery itd.. Jedna z uczennic stwierdziła, że w święta cieszą ją nie tylko otrzymane prezenty ale również to, że sama może komuś sprawić przyjemność i podarować własnoręcznie wykonany upominek. Uczestnicy warsztatów jednogłośnie przyznali koleżance rację. Po krótkim, ale bardzo ważnym wstępie uczniowie przy pomocy obecnych wychowawców oraz Pani Dyrektor z wielkim zaangażowaniem, przejęciem i radością przystąpili do pracy. Motywem przewodnim tworzonych kart były bombki 3D. Przygotowane kartki wraz z dołączonymi życzeniami zostaną przekazane podopiecznym gminnego OPS-u.