"Świetliczaki na tropie KOLORÓW ŚWIATA"

Data: 28.11.2022 r., godz. 13.00    357
W roku szkolnym 2022/2023 przystąpiliśmy do III edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego,, Świetliczaki na tropie... KOLORÓW ŚWIATA. Uczniowie podczas zajęć świetlicowych wezmą udział w realizacji projektu. Zadaniem uczestników jest wykonanie zadań z 6 modułów symbolizujących kontynenty. Poznajemy kulturę,tradycje i charakterystyczne zwyczaje z różnych regionów świata. W pierwszym zadaniu poznaliśmy już zwyczaje Aborygenów i wykonaliśmy tekturowe bumerangi techniką nawiązującą do symbolu aborygeńskich. A w kolejnym zadaniu poznaliśmy wybrane flagi świata i wspólnie wykonaliśmy grę pamięciową,,Memory- flagi świata " z której chętnie korzystamy.