Sukces naszego "Zajączka"

Data: 17.11.2022 r., godz. 09.00    389
Anastazja Kniaź z grupy przedszkolnej "Zajączki" zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Sposób na emocje”. Konkurs był zorganizowany przez Przedszkole nr 50 w Rybniku. Zadaniem dzieci było wykonanie przedmiotu wyrażającego emocje w dowolnej technice plastycznej. Praca Anastazji została wybrana spośród wielu pomysłowych i różnorodnych prac. Brawo Anastazja!
Anastazja Kniaź z grupy przedszkolnej"Zajączki" zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Sposób na emocje”. Konkurs był zorganizowany przez Przedszkole nr 50 w Rybniku. Zadaniem dzieci było wykonanie przedmiotu wyrażającego emocje w dowolnej technice plastycznej. Praca Anastazji została wybrana spośród wielu pomysłowych i różnorodnych prac. Brawo Anastazja!