Obchody Święta Niepodległości

Data: 09.11.2022 r., godz. 15.00    422
W piątek 11 listopada będziemy obchodzić 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji klasa 3 przygotowała apel, aby uczcić nasze narodowe święto. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego przez uczniów szkoły oraz dzieci z przedszkola. Uczniowie klasy trzeciej przybliżyli wszystkim ważne dla Polski wydarzenia historyczne poprzez recytacje wierszy oraz odśpiewanie pieśni patriotycznych.
W piątek 11 listopada będziemy obchodzić 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji klasa 3 przygotowała apel, aby uczcić nasze narodowe święto. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego przez uczniów szkoły oraz dzieci z przedszkola. Uczniowie klasy trzeciej przybliżyli wszystkim ważne dla Polski wydarzenia historyczne poprzez recytacje wierszy oraz odśpiewanie pieśni patriotycznych.