Herbatka dla Seniora

Data: 10.11.2022 r., godz. 13.00    425
W ramach projektu "Magiczna moc bajek" przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Olszewnicy Starej, chcąc docenić ogromną rolę seniorów w społeczeństwie i pamiętając, że to właśnie osoby starsze przekazują wiele wartości oraz wychowują nowe pokolenia z wielkim zaangażowaniem przyłączyły się do akcji "Herbatka dla Seniora". Pudełka zapełniały się błyskawicznie, za co bardzo dziękujemy darczyńcom.
W ramach projektu "Magiczna moc bajek" przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Olszewnicy Starej, chcąc docenić ogromną rolę seniorów w społeczeństwie i pamiętając, że to właśnie osoby starsze przekazują wiele wartości oraz wychowują nowe pokolenia z wielkim zaangażowaniem przyłączyły się do akcji "Herbatka dla Seniora". Pudełka zapełniały się błyskawicznie, za co bardzo dziękujemy darczyńcom. W dniu 10 listopada delegacja wychowawców odwiedziła seniorów z Domu Opieki "MARION" w Krubinie, by przekazać herbatki, które będą umilać jesienne dni.