Praca na świetlicy

Data: 27.10.2022 r., godz. 09.00    542
Świetlicowa jesień. W roku szkolnym 2022/2023 80 uczniów korzysta z opieki świetlicowej. Jesteśmy w sali nr 6 i gościnnie w Domu Wiejskim. W pierwszych dniach września przypomnieliśmy sobie,, kodeks świetliczaka" utrwalając ogólne zasady pobytu w świetlicy w czasie zajęć i zabawy swobodnej. Integrowaliśmy się podczas wspólnych zabaw tworząc przyjazną atmosferę dla twórczej zabawy i odpoczynku. Podczas spacerów i pobytu na placu zabaw zwróciliśmy uwagę na zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią a z różnych materiałów przyrodniczych tworzyliśmy prace plastyczne. Jesień sprzyja wyciszeniu więc chętnie sięgamy po książki i miło spędzamy czas układając puzzle i grając w gry towarzyskie.
Świetlicowa jesień. W roku szkolnym 2022/2023 80 uczniów korzysta z opieki świetlicowej. Jesteśmy w sali nr 6 i gościnnie w Domu Wiejskim. W pierwszych dniach września przypomnieliśmy sobie,, kodeks świetliczaka" utrwalając ogólne zasady pobytu w świetlicy w czasie zajęć i zabawy swobodnej. Integrowaliśmy się podczas wspólnych zabaw tworząc przyjazną atmosferę dla twórczej zabawy i odpoczynku. Podczas spacerów i pobytu na placu zabaw zwróciliśmy uwagę na zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią a z różnych materiałów przyrodniczych tworzyliśmy prace plastyczne. Jesień sprzyja wyciszeniu więc chętnie sięgamy po książki i miło spędzamy czas układając puzzle i grając w gry towarzyskie.