Kapsuła czasu

Data: 23.10.2022 r., godz. 09.00    512
Przygotowując kapsułę czasu, która zostanie zakopana podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod rozbudowę naszej szkoły, uczniowie z tej okazji przygotowali projekty swojej wymarzonej szkoły oraz napisali listy dla przyszłych pokoleń, w których zawarli przekaz dla przyszłych pokoleń. Uczniowie zachwycili wszystkich nauczycieli swoją kreatywnością i wyobraźnią.
Przygotowując kapsułę czasu, która zostanie zakopana podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod rozbudowę naszej szkoły, uczniowie z tej okazji przygotowali projekty swojej wymarzonej szkoły oraz napisali listy dla przyszłych pokoleń, w których zawarli przekaz dla przyszłych pokoleń. Uczniowie zachwycili wszystkich nauczycieli swoją kreatywnością i wyobraźnią.