Zdrowe, wesołe kanapki

Data: 23.10.2022 r., godz. 08.00    471
Tydzień temu w ramach naszego klasowego programu promującego zdrowe odżywianie, uczniowie klasy 2a i 2b wykonywali „zdrowe, wesołe kanapki”. Dzieci przyniosły ulubione, zdrowe, pożywne produkty. Wspólnie zadbaliśmy również o podstawowe zasady higieny oraz rozmawialiśmy na temat zdrowego odżywiania i znaczenia śniadania jako pierwszego, ważnego posiłku w ciągu dnia. Uczniowie wykazali się bogatą wyobraźnią, a kanapki smakowały szczególnie, ponieważ dzieci same je przygotowały.