Code Week

Data: 17.10.2020 r., godz. 16.00    740
W dniach 12-16 października odbył się Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania. Jest to oddolna inicjatywa, w ramach której rozwija się kreatywność, rozwiązywanie problemów i współpracę poprzez programowanie i inne działania związane z technologią. Przez 5 dni klasy 0 - III  podejmowały działania z zakresu programowania i kodowania. Każdego dnia uczniowie mieli do wykonania nowe zadanie. Dzieci z wielką chęcią wykonywały wszelkie działania przy okazji świetnie się bawiąc, co potwierdzają załączone zdjęcia. Uczestnictwo w Code Week zaowocowało uzyskaniem przez Szkołę Certyfikatu European Code Week Ambassadors.