Spotkanie z pisarką

Data: 25.05.2022 r., godz. 09.00    633
We wtorek 24 maja gościliśmy w naszej placówce Panią Hannę Niewiadomską, autorkę utworów dla dzieci. Swoim miłym usposobieniem zjednała sobie bardzo szybko wszystkie dzieci. Pani Hanna zaprezentowała małym słuchaczom wiersze ze swojej najnowszej książki „Bajczytanki Pani Hanki”. Zachęciła je również do wspólnego rymowania. Spotkanie to miało na celu zapoznanie z poezją Pani Hanny oraz zachęcenie dzieci do słuchania, również do czytania książek. Na zakończenie dzieci mogły zakupić książkę ze specjalną, imienną dedykacją.