W bibliotece

Data: 21.05.2022 r., godz. 12.00    620
Motylki realizując blok tematyczny "Jak powstaje książka?" odwiedziły szkolną bibliotekę. Z wielką radością poznawały „Zaczarowaną krainę baśni i bajek”. Tematem spotkania było zapoznanie z biblioteką. Dzieci poznały zasady zachowania się w bibliotece oraz znaczenie słów: biblioteka, bibliotekarka, zbiory biblioteczne. Zobaczyły jak wygląda karta czytelnika i karta książki. W trakcie pobytu w bibliotece odgadywały tytuły bajek po wysłuchaniu zagadek. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci do tego miejsca. Dziękujemy Pani Magdzie za ciekawą lekcję.