"Witaj Maj, 3 Maj!"

Data: 01.05.2022 r., godz. 14.00    499
Dnia 28.04 w naszej szkole odbyły się obchody Święta Konstytucji 3 Maja. Klasa II przygotowała występ, który przybliżył pozostałym uczniom, a także i przedszkolakom najważniejsze informacje dotyczące świąt majowych. Uczniowie zaśpiewali pieśni patriotyczne oraz wyrecytowali swoje role. Tego dnia obowiązywały stroje galowe, które podkreślały rangę wydarzenia.
Dnia 28.04 w naszej szkole odbyły się obchody Święta Konstytucji 3 Maja. Klasa II przygotowała występ, który przybliżył pozostałym uczniom, a także i przedszkolakom najważniejsze informacje dotyczące świąt majowych. Uczniowie zaśpiewali pieśni patriotyczne oraz wyrecytowali swoje role. Tego dnia obowiązywały stroje galowe, które podkreślały rangę wydarzenia.