Wyjazd na teatrzyk

Data: 29.04.2022 r., godz. 13.00    510
W piątek 29 kwietnia dzieci z naszej placówki były na przedstawieniu teatralnym pt. "Pinokio". Organizatorzy zapewniali, że będzie to wyjątkowe doświadczenie - nie mylili się. Widzowie z zaciekawieniem obserwowali przedstawienie pełne barw i muzyki, mieli możliwość dokładnego przyjrzenia się pracy aktorów na scenie oraz uczestniczenia w tworzeniu opowieści.
W piątek 29 kwietnia dzieci z naszej placówki były na przedstawieniu teatralnym pt. "Pinokio". Organizatorzy zapewniali, że będzie to wyjątkowe doświadczenie - nie mylili się. Widzowie z zaciekawieniem obserwowali przedstawienie pełne barw i muzyki, mieli możliwość dokładnego przyjrzenia się pracy aktorów na scenie oraz uczestniczenia w tworzeniu opowieści.