Kolejne wyróżnienie w Konkursie Powiatowym

Data: 27.04.2022 r., godz. 13.00    552
27 kwietnia uczennice klasy 3: Lilla Chorostecka i Julia Kaźmierczuk reprezentowały naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym "Obserwuję, podziwiam, chronię". Konkurs składał się z dwóch części. Pierwszy etap to test wiedzy, drugi etap to wykonywanie doświadczeń. Dziewczynki zmagania zakończyły z wyróżnieniem i uśmiechami na ustach. Gratulujemy!
27 kwietnia uczennice klasy 3: Lilla Chorostecka i Julia Kaźmierczuk reprezentowały naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym "Obserwuję, podziwiam, chronię". Konkurs składał się z dwóch części. Pierwszy etap to test wiedzy, drugi etap to wykonywanie doświadczeń. Dziewczynki zmagania zakończyły z wyróżnieniem i uśmiechami na ustach. Gratulujemy!