Dzień Książki

Data: 23.04.2022 r., godz. 09.00    527
Wiem i wielu z Was wie, że książka to przyjemność. Przywilej, a także przygoda. Czasem – ucieczka od rzeczywistości. Czasem – prawdziwa podróż po krainie fantazji. Z okazji Dnia Książki, czyli 23 kwietnia chciałam, by uczniowie mieli w sobie przekonanie, że książka może być "przyjacielem", który uwalnia w nich kreatywność, ciekawość i pasję.
Wiem i wielu z Was wie, że książka to przyjemność. Przywilej, a także przygoda. Czasem – ucieczka od rzeczywistości. Czasem – prawdziwa podróż po krainie fantazji. Z okazji Dnia Książki, czyli 23 kwietnia chciałam, by uczniowie mieli w sobie przekonanie, że książka może być "przyjacielem", który uwalnia w nich kreatywność, ciekawość i pasję. Uczniowie klasy 3, wykonali karty pracy związane z Dniem Książki, które pokazały ich zdolności i piękne przedstawienie ich ulubionych "papierowych przyjaciół ".