Sprzątamy dla Polski

Data: 26.04.2022 r., godz. 09.00    583
W piątek 22.04 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji #SprzatamydlaPolski, która miała na celu m.in. uwrażliwić dzieci na kwestie ekologii i klimatu oraz budować w nich postawę odpowiedzialności, zaczynając od najbliższego otoczenia. Uczniowie bardzo zaangażowali się w sprzątanie boiska oraz placu zabaw sąsiadującego z terenem szkoły. Wcześniej zostali zaopatrzeni w rękawiczki jednorazowe oraz worki. Dzięki ich aktywnej postawie udało się zebrać pełne worki odpadów.
W piątek 22.04 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji #SprzatamydlaPolski, która miała na celu m.in. uwrażliwić dzieci na kwestie ekologii i klimatu oraz budować w nich postawę odpowiedzialności, zaczynając od najbliższego otoczenia. Uczniowie bardzo zaangażowali się w sprzątanie boiska oraz placu zabaw sąsiadującego z terenem szkoły. Wcześniej zostali zaopatrzeni w rękawiczki jednorazowe oraz worki. Dzięki ich aktywnej postawie udało się zebrać pełne worki odpadów.