Malarstwo, rysunek, grafika komputerowa

Data: 11.04.2022 r., godz. 14.00    712
11 kwietnia, w pochmurny, poniedziałkowy poranek grupę "0" odwiedził wspaniały gość, mama Julka K.. Pani Monika przeprowadziła w naszej grupie warsztaty pt. "Malarstwo, rysunek, grafika komputerowa". W ciekawy sposób ukazała dzieciom swoją pracę oraz podzieliła się swoją pasją, której oddaje się w wolnych chwilach. Największą frajdę grupie sprawiła grafika komputerowa, dzieci wspólnie mogły stworzyć pewien obraz. Przyniesione przez panią Monikę dzieła stały się inspiracją dla dzieci, które starały się odtworzyć lub stworzyć samodzielnie własne dzieło. Spotkanie zakończyło się słodkim akcentem, każdy przedszkolak dostał czekoladowe jajko, dzieci były przeszczęśliwe. Pani Monice, mówimy jeszcze raz: Dziękujemy!