Laureaci w Gminnym Konkursie "Sensoryczna Zabawka Dydaktyczna"

Data: 09.04.2022 r., godz. 09.00    572
Dnia 04.04.2022 rozstrzygnięto gminny konkurs plastyczno- techniczny „Sensoryczna Zabawka Dydaktyczna” organizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 1 w Wieliszewie. Nadesłano blisko 50 prac ze wszystkich placówek z terenu Gminy Wieliszew. Ogłoszenie wyników było dla naszych przedszkolaków ogromną niespodzianką, ponieważ 7 dzieci zdobyło miejsca na podium oraz 7 otrzymało wyróżnienia. Laureatom serdecznie gratulujemy.
Dnia 04.04.2022 rozstrzygnięto gminny konkurs plastyczno- techniczny „Sensoryczna Zabawka Dydaktyczna” organizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 1 w Wieliszewie. Nadesłano blisko 50 prac ze wszystkich placówek z terenu Gminy Wieliszew. Ogłoszenie wyników było dla naszych przedszkolaków ogromną niespodzianką, ponieważ 7 dzieci zdobyło miejsca na podium oraz 7 otrzymało wyróżnienia. Laureatom serdecznie gratulujemy.