Muzyczny tydzień

Data: 08.04.2022 r., godz. 14.00    494
W dniu 4 kwietnia klasy Ia i Ib spotkały się na podsumowaniu tygodnia muzycznego. Lekcję poprowadziła Pani Magda Orłowska, która jest z wykształcenia muzykiem. Dzieci dowiedziały się wiele o instrumentach strunowych, do których należą instrumenty smyczkowe, klawiszowe oraz szarpane. Uczniowie ponadto mieli możliwość zagrać na gitarze, skrzypcach i keybordzie. Pierwszakom bardzo spodobała się ta muzyczna lekcja. Pani Magdzie serdecznie dziękujemy.
W dniu 4 kwietnia klasy Ia i Ib spotkały się na podsumowaniu tygodnia muzycznego. Lekcję poprowadziła Pani Magda Orłowska, która jest z wykształcenia muzykiem. Dzieci dowiedziały się wiele o instrumentach strunowych, do których należą instrumenty smyczkowe, klawiszowe oraz szarpane. Uczniowie ponadto mieli możliwość zagrać na gitarze, skrzypcach i keybordzie. Pierwszakom bardzo spodobała się ta muzyczna lekcja. Pani Magdzie serdecznie dziękujemy.