VI Powiatowy Konkurs Polonistyczny "Zabawy językiem polskim"

Data: 28.03.2022 r., godz. 19.00    671
Dnia 25.03 trzy uczennice klasy trzeciej: Florentyna Krzysiak, Amelia Szurgot i Lena Zarzycka reprezentowały naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Polonistycznym "Zabawy językiem polskim" pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. Poziom był bardzo wyrównany, uczestnicy poradzili sobie znakomicie, dlatego też wszyscy zostali obdarowani dyplomami i nagrodami książkowymi. Wyróżnienie w konkursie otrzymała Lena Zarzycka. Gratulujemy!
Poziom był bardzo wyrównany, uczestnicy poradzili sobie znakomicie, dlatego też wszyscy zostali obdarowani dyplomami i nagrodami książkowymi. Wyróżnienie w konkursie otrzymała Lena Zarzycka. Gratulujemy!